Эдгар Арутюнян, об итогах года и перспективах: ставим целью увеличения доли нашей продукции на рынке (укр.) 0 101

2020 рік для всіх нас виявився непростим, але підводячи підсумки, ми можемо впевнено стверджувати, що для компанії “Цеппелін Україна” він був вдалим. Нам довелося перебудовувати свою роботу, щоб забезпечити безпеку співробітників та клієнтів під час пандемії, розробляти нові стратегії та працювати у незвичному форматі. З гордістю можемо сказати — нам це вдалося!

Маючи чіткий план розвитку та зміцнення своїх позицій на ринку у 2020 році, наша команда плідно працювала, і найкращим результатом стали нові угоди з постійними та новими клієнтами, впровадження новітніх технологій, участь у виставках та форумах. 

Все більше клієнтів обирає Цеппелін Україна, а ті, хто вже співпрацював із нами, повертається для подальшої роботи. Ми чудово розуміємо жорсткі рамки сьогодення та проблеми, із якими продовжують стикатися будівельники, тому намагаємося створити найбільш комфортні умови для кожного клієнта.

Вся будівельна галузь України цього року переживала кризу і ми сподіваємося, що наступний рік стане більш вдалим. Розвиток галузі та впровадження сучасних технологій вкрай важливі для економічного розвитку нашої країни. Команда компанії “Цеппелін Україна” докладає всіх зусиль для створення максимально зручних умов співпраці, адже ми розуміємо: стабільний темп розвитку та зміцнення позицій — той результат, до якого всі ми прагнемо у 2021 році.

Плани Цеппелін Україна на 2021 рік ще більш амбітні, ніж рік тому. Ми розробили гнучку стратегію післяпродажної підтримки техніки для наших клієнтів. Звичайно, ставимо за мету збільшення частки нашої продукції на ринку, впровадження інновацій, розширення модельного ряду спецтехніки та розробку вигідних спецпропозицій як для нових, так і для постійних клієнтів.

ЧИТАЙТЕ ДРУГИЕ СТАТЬИ ЦИКЛА 
«АНАЛИТИКА И ПРОГНОЗЫ от первых лиц строительного комплекса Украины»:


Лев Парцхаладзе, президент Конфедерации строителей Украины
Украина имеет все предпосылки для того, чтобы стать площадкой развития инновационных производств (укр.)


Петр Шилюк, президент Строительной палаты Украины, Герой Украины: 
отрасль сохранила свой потенциал (укр.)


Игорь Кушнир, глава правления-президент ХК «Киевгорстрой«:
проверка на прочность пройдена


Екатерина Никитина, основатель Build Portal, президент Best Media Group: 
крах и падение одних игроков создали возможности для роста других

Сергей Комнатний, глава правления Государственного фонда содействия молодежного жилищного строительства:
надеемся на изменение отношения государства к своей ответственности перед гражданами (укр.)


Петр Куликов, ректор Киевского универститета строительства и архитектуры:
за 2020 год имеем неплохие научные наработки (укр.)

Геннадий Чижиков, президент ТПП Украины:
карантин запустил ускорения многим процессам в системе Палат (укр.)Ольга Соловей, основатель Украинского клуба недвижимости (URE Club):
2020 будем вспоминать только за лучшие моменты и достижения (укр.)


Игорь Парубский, СЕО журнала «Дом и Интерьер»: команда «Дом и интерьер» приняла вызов, адаптировала проекты медиагруппы и запустила новые


Татьяна Антонюк, главный редактор Commercial Property: мы не снизили активность и открыли новые проекты (укр.)Александр Чижевский, президент Национального союза архитекторов Украины:
было завершено создание Архитектурной Палаты НСАУ (укр.)

 

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *