ФДМУ повідомили, коли запрацюють онлайн-довідки про вартість об'єктів нерухомості 0 33

Онлайн-довідки про вартість
об’єктів нерухомості 

Фонд державного майна України планує введення в дію послуги електронного визначення оціночної вартості та автоматичного формування електронних довідок про оціночну вартість об’єкта у другому кварталі поточного року.

Про це йдеться у прес-релізі, розміщеному на офіційному сайті ФДМУ.

Фонд держмайна хоче прибрати 25% «знижку» при визначенні ринкової вартості нерухомості

Фонд держмайна провів усі необхідні технічні роботи та готовий до введення в експлуатацію послуги Сервісу електронних довідок про оціночну вартість.

Зазначається, що впровадження системи відбулося за фінансового сприяння міжнародних донорів — відповідно, кошти держбюджету витрачатися не будуть. Необхідність залучення міжнародних донорів пояснюється секвестром держбюджету-2020, під час якого ФДМУ був позбавлений коштів на здійснення повноважень, зокрема на проведення реформи оціночної галузі.

Нагадаємо, що протягом 2020 року Фонду держмайна вдалося припинити роботу корупційних схем у сфері оцінки майна, зокрема 31 січня 2020 року Фонд відключив посередницькі майданчики, а 1 лютого 2020 року запустив власний безкоштовний електронний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази даних звітів про оцінку.
Такі дії Фонду державного майна України дозволили зекономити понад 800 млн гривень громадян при здійсненні операцій з нерухомістю.

Олена Шуляк про захист покупців квартир, реформу ДАБІ, діджиталізацію будівництва та нові ДБН

Попри затримку з введенням сервісу в дію, обсяг податкових надходжень до державного бюджету від операцій з нерухомістю протягом 2020 року зріс на 200 млн гривень і загалом становив 2,8 млрд гривень.

Наша найближча ціль – це збільшити частку іпотеки з поточних 0,7% до 2% ВВП — Шевченко

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля  
Источник: delo

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *