Fitch спрогнозував зростання економіки України в 2021 році на 4,1% 0 22


Прогноз від Fitch Ratings

Американська корпорація і рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує зростання економіки України в 2021 році на 4,1%, що майже покриє спад реального ВВП на 4,2% за підсумками 2020 року.

«Ми прогнозуємо зростання ВВП на 4,1% в 2021 році за рахунок приватного споживання, зростання виробництва сільськогосподарської продукції та часткового відновлення інвестицій», — прогнозує агентство.

За оцінками Fitch Ratings, друга хвиля пандемії COVID-19 була набагато серйознішою, ніж перша. Однак вже у 2022 році темпи зростання ВВП, згідно з прогнозом Fitch, сповільниться до 3,8% у зв’язку зі скасуванням політичних стимулів.

Президент зарегистрировал пакет законопроектов о налоговой амнистии. Какие условия предлагают (ОБНОВЛЕНО)

«Fitch прогнозує повернення до дефіциту рахунку поточних операцій в розмірі 0,3% ВВП в 2021 році і 1,2% в 2022 році із-за відновлення внутрішнього попиту і менш сприятливих умов торгівлі», — йдеться в повідомленні.

Але в агенстві відзначають, що це буде більш ніж компенсовано більш високими чистими ПІІ, портфелем і депозитами в іноземній валюті.

Fitch очікує подальшого зростання інфляції до 6,9% до кінця 2021 року, а також підвищення ключової процентної ставки на 100 базисних пунктів до 7% відповідно до прогнозом НБУ.

Капітальні інвестиції в Україні впали майже на 40%

Але рівень інфляції повернеться до цільового рівня до 5,3% до кінця 2022 р. Нагадаємо, що цільовий рівень НБУ за індексом споживчих цін становить 5% +/- 1%.

Нагадаємо, що Національний банк поліпшив оцінку спаду ВВП України за підсумками січня-березня 2021 року до 0,1% в порівнянні з 1,9% в жовтневому прогнозі.

Ипотеку под 7% согласились выдавать первые семь банков 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о том, как фотообои становятся эффективным решением для изменения дизайна интерьера   
Источник: thepage

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *