Газзбути цієї зими максимізують прибуток на населенні — Коболєв про ціну газу 0 7

Ціни на газ для
населення

Таку думку висловив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Ціна є похідною не від того, який газ і де його беруть, а від іншої сторони бізнесу – наявності клієнтів. Коли у великого постачальника є 8-9 млн клієнтів (70% всіх споживачів газу в Україні), які дуже інертні, коли він знає, що 90% з них, найімовірніше, цієї зими нікуди не перейдуть, від слова «зовсім», і немає якогось органу, який би на цю ситуацію дивився дуже жорстко, що він буде робити? Він буде максимізувати маржу», – впевнений Коболєв.

Тарифы на отопление планируют повысить уже в декабре: плюс 2600 к газу и двойные зарплаты коммунальщикам

Так він прокоментував 30-40% різницю в ціні газу між ГК «Нафтогаз України» та газзбутами, які постачають газ населенню.

«Немає ніякого логічного зв’язку між маржею газзбутів і тим, в кого вони купують газ. Більше того, я перевіряв – є приватна компанія, яка продає дешевше газ, ніж у нас. Є компанії, які продають за цінами, близьким до наших. Для «Нафтогазу» плюс 1 гривня, при нашій малій базі клієнтів, принесе дуже малий прибуток. Тому ми воюємо за кінцевого споживача», – розповів Коболєв.

В ноябре газ подорожал на 30%. Кто почем продает (ИНФОГРАФИКА)

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 року на ринку природного газу для населення діє вільне ціноутворення: ціну газу постачальники визначають самостійно, натомість споживач може вільно змінювати постачальника у будь-який момент.

Новая сумма в платежке за доставку газа: на что обратить внимание и как проверить начисленный тариф

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами

 
Источник: news

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *