Геннадий Чижиков, об итогах года и перспективах: карантин запустил ускорения многим процессам в системе Палат (укр.) 0 190

Торгово-промислова палата України — організація довіри, яка захищає інтереси бізнесу, надаючи йому платформу для комунікації з потенційними партнерами та клієнтами як в Україні, так і за кордоном. Завжди нашим пріоритетом були сприяння розвитку і збільшення конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках.

Цей складний рік не виключення. Карантин привів до великих втрат, але ми впоралися. Вже з початку року система торгово-промислових палат України, із залученням бізнесових кіл в регіонах, активно брала участь в розробці та внесенні до урядових структур звернень та конкретних пропозицій до формування першочергових заходів, спрямованих на підтримку та збереження малого та середнього бізнесу в умовах запровадження обмежувальних заходів на території України. Частина з них була врахована Урядом.

Карантин запустив прискорення багатьом процесам у системі Палат. Ми вдосконалили формати взаємодії з бізнесом та переорієнтувалися щодо співвідношення затребуваних сервісів. Після такого досвіду ми чітко розуміємо, що в нашій стратегії необхідно враховувати подібні непередбачувані ситуації та планувати нові напрями та форми діяльності.

На наступний рік важливими напрямками нашої роботи є посилення взаємодії з владними структурами на всіх рівнях, розвиток експортних центрів у регіонах, спрощення застосування арбітражних інструментів задля захисту наших експортерів.

Але головною метою є те, щоб Палата стала ще більш комфортною для бізнесу, організацією «на відстані витягнутої руки»! Важливо, щоби бізнес при виникненні проблемних питань був впевнений у тому, що саме в Палаті йому допоможуть.

Пандемія показала, що у вірусу немає кордонів, ніхто не від чого не застрахований. Питання в іншому. Все залежить від того, наскільки Україна зможе бути відкритою і комфортною з точки зору інвестиційного клімату. Але це перш за все залежить від нашої домашньої роботи і вміння створити інвестиційно привабливий імідж України. Наш бізнес має значний потенціал, який багато хто недооцінює. Треба вірити в наших підприємців. Зазначу, що протягом останніх місяців під час онлайн-переговорів іноземні бізнесмени все частіше цікавляться можливістю розміщення замовлень в Україні.

Наш шлях — подальша інтеграція України в регіональні ринки. Це ринок ЄС. У 2020 році, незважаючи на коронавірус, ми почали готувати зміни до Угоди про Асоціацію Україна-ЄС, яка має бути підписана в 2021 р. Ми максимально підтримуємо процес формулювання позиції України щодо змін в угоду з ЄС. Торгово-промислова палата консолідує думку бізнесу. Наша діяльність і надалі охоплюватиме 3 основні напрямки: збільшення інвестицій, сприяння експорту та всеосяжну підтримку МСБ.

Словом, ТПП України вибудовує свою роботу системно, серйозно і далекоглядно. Ми впевнено йдемо вперед!

ЧИТАЙТЕ ДРУГИЕ СТАТЬИ ЦИКЛА 
«АНАЛИТИКА И ПРОГНОЗЫ от первых лиц строительного комплекса Украины»:


Лев Парцхаладзе, президент Конфедерации строителей Украины
Украина имеет все предпосылки для того, чтобы стать площадкой развития инновационных производств (укр.)


Петр Шилюк, президент Строительной палаты Украины, Герой Украины: 
отрасль сохранила свой потенциал (укр.)


Игорь Кушнир, глава правления-президент ХК «Киевгорстрой«:
проверка на прочность пройдена


Эдгар Арутюнян, руководитель отдела строительной и карьерной техники Цеппелин Украина
ставим целью увеличения доли нашей продукции на рынке (укр.)
Екатерина Никитина, основатель Build Portal, президент Best Media Group: 
крах и падение одних игроков создали возможности для роста других

Сергей Комнатний, глава правления Государственного фонда содействия молодежного жилищного строительства:
надеемся на изменение отношения государства к своей ответственности перед гражданами (укр.)


Петр Куликов, ректор Киевского универститета строительства и архитектуры:
за 2020 год имеем неплохие научные наработки (укр.)

Ольга Соловей, основатель Украинского клуба недвижимости (URE Club):
2020 будем вспоминать только за лучшие моменты и достижения (укр.)


Игорь Парубский, СЕО журнала «Дом и Интерьер»: команда «Дом и интерьер» приняла вызов, адаптировала проекты медиагруппы и запустила новые


Татьяна Антонюк, главный редактор Commercial Property: мы не снизили активность и открыли новые проекты (укр.)Александр Чижевский, президент Национального союза архитекторов Украины:
было завершено создание Архитектурной Палаты НСАУ (укр.)

 

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *