ГОЛОВНА ЩОМІСЯЧНА АНАЛІТИКА: за 5 місяців обсяги будівельних робіт зросли на 26% 0 82


БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ ДЕМОНСТРУЄ СТАБІЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ

“У цьому році будівельна галузь продовжує демонструвати стабільне зростання. За 5 місяців підприємства України вже виконали роботи на майже 52 млрд грн. Це на 26,3% більше, ніж за цей же період в минулому році. Лідери серед областей — Дніпропетровська, Харківська, Одеська та місто Київ”, — повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

 

Відтак, за даними Держстату, за підсумками січня-травня 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року індекс будівельної продукції склав 126,3%. Індекс будівництва інженерних споруд становив 140,6%, житлових будівель — 97,3%, нежитлових — 136,2%.

 

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 78,8% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 12,8% та 8,4% відповідно.

У Дніпропетровській області за 5 місяців цього року було виконано будівельних робіт на 6,5 млрд грн, Харківській — на 5 млрд грн, Одеській — майже на 4,3 млрд грн, у Києві — на 12,2 млрд грн.

 

Previous ArticleNext Article