Головні управління Держгеокадастру буде ліквідовано протягом двох місяців — Лещенко 0 29

Управління Держгеокадастру
буде ліквідовано

Головні управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в областях та місті Київ будуть ліквідовані через два місяці.
Про це повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

За його словами, відповідний наказ був підписаний 24 листопада.

“Встановити строк висування кредиторами вимог до територіальних органів Держгеокадастру, що ліквідуються, два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у порядку, визначеному чинним законодавством”, — йдеться в наказі.

Земельный кадастр открыли для судебных исполнителей и арбитражных управляющих

За словами Лещенка, після ліквідації існуючих управлінь будуть утворені територіальні структурні підрозділи апарату Держгеокадастру.

«Це одна з найбільших в історії України реорганізацій відомства. За попередніми оцінками, вона дозволить заощадити 500 млн грн і спрямувати їх на оцифрування країни, оптимізацію реєстрів та повноцінний запуск Національної інфраструктури геопросторових даних», — заявив голова Держгеокадастру.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 16 листопада 2020 року прийняв постанову №1118 “Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру”, згідно з якою ліквідовуються як юридичні особи публічного права територіальні органи Держгеокадастру та створюються територіальні органи як структурні підрозділи апарату.

Внаслідок оптимізації та реорганізації Держгеокадастру, чисельність його працівників, яка наразі перевищує 10 тис., зменшиться майже на 60%.

Налоговые проверки вернулись: вместе с финподдержкой правительства к бизнесу придут инспектора

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *