Готель "Дніпро" та ще 4 об'єкти передали на приватизацію 0 105


Обрали перші п’ять об’єктів, які повністю готові

Президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу Фонду державного майна, для подальшої приватизації, справи перших п’яти підприємств — готелю «Дніпро», ДП «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі». Про це, під час прес-брифінгу, повідомила заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів.

«Сьогодні підписано указ президента, який передає перші комерційні підприємства, які перебували в управлінні Державного управління справами Фонду держмайна на приватизацію», — прокоментувала Ковалів.

При цьому вона зазначила, що «Центрсервіс», по суті, є комерційною нерухомістю, а «Технобуд» і «Українські телекомунікаційні мережі» переважно здавали нерухомість в оренду.

Зазначається, що держпідприємства відібрали після інвентаризації.

«Ми обрали перші п’ять, які повністю готові, щодо яких у нас немає заборон, судів та інших юридичних обмежень на приватизацію», — зазначила Ковалів.

За її словами, наступним кроком стане передача в Фонд держмайна ще дев’яти об’єктів.

«Наразі щодо них триває інвентаризація та підготовча робота, щодо деяких ми відстоюємо в судах інтереси держави», — уточнила заступниця голови Офісу президента, уточнивши, що мова йде, про готель «Україна», комплекси «Конча-Заспа» та «Пуща-Водиця».

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє приватизацію тисяч об’єктів. Читайте також про те, що Верховна Рада ухвалила Закон про оренду державного майна.

Previous ArticleNext Article