Готельний номер у величезному камені: як ідея двох архітекторів змінила уявлення про сучасність і затишок (ФОТО) 0 28

Готель у величезних каменях

Пара архітекторів Девіт і Мері Джілавян створили власну концепцію готелю, який у їхній розробці схожий на набір величезних білих каменів, які створені штучно. Кімнати майже не мають вікон, проте містять камін та є дуже затишними. Більше про готель в камінні – читайте в матеріалі.

Поки готель складається з трьох штучних каменів.

Спочатку планувалось будувати кожен окремий номер у справжньому камінні, але в процесі проєктування від такої амбітної ідеї відмовились.

Футуристический дом на воде: польский архитектор представил необычный проект (ФОТО)

«Все, що створено природою – ідеальне. Люди ніколи не зможуть досягти цієї досконалості, але ми можемо бачити і вчитися у природи. Тому кожна архітектурна форма цього готелю буде створюватися з залізобетону і облицьовуватися гіпсом, що імітує натуральний камінь», – пояснили архітектори.

Цей готель Давіт та Мер позиціюють як протилежність сучасним будинкам.

«Ми втомилися від сучасних проєктів будинків, які виглядають як акваріум з чотирма скляними стінами. Ми не хотіли, щоб в будинок проникало багато світла, тому тут всього пара вікон», – розповідають розробники.

Як пандемія вплине на архітектуру: архітектори продемонстрували сміливі ідеї (ФОТО)

Проєкт ставить собі за мету занурити гостя у справжню печерну атмосферу, в якій мешкали предки людей. Інтер’єр дворівневих номерів пропонує сховатися від світу та відпочити у тиші та спокої.

В ноябре газ подорожал на 30%. Кто почем продает (ИНФОГРАФИКА)

Читайте також: раніше ми писали на що слід звернути увагу при виборі шпаклівки та як досягти найкращого результату від фінішного етапу шпаклювання

Фото: His

 
Источник: house

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *