Hyundai розробляє безпілотні вантажівки, які літатимуть містом (ФОТО) 0 27

Безпілотна летюча
фура майбутнього

Південнокорейський промисловий концерн Hyundai Motor приступив до розробки літаків з дистанційним управлінням, призначених для перевезення вантажів в міських центрах. Виробник планує комерціалізувати цю послугу у 2026 році.

У майбутніх дронах будуть використовуватися технології, що застосовуються в літаючих таксі Hyundai, які наразі знаходяться в стадії розробки. Літак матиме фіксовані крила з пропелерами, аналогічні гвинтокрилам Osprey, що дозволить виконувати вертикальний зліт і посадку, необхідні в міських умовах.

Проєкт Air Cargo, оголошений Hyundai, дозволяє брати участь іншим місцевим компаніям, які можуть подати заявку на участь до 22 листопада. Партнери братимуть участь в проєктуванні основного корпусу і системи управління навігацією.

Цей проєкт є частиною більш масштабної ініціативи Hyundai по повітряній мобільності. Компанія об’єдналася з американською Uber Technologies, щоб реалізувати ідею літаючих таксі у 2023 році.

Hyundai запланувала в майбутньому отримувати 30% виручки від продажу літаків, 50% – від наземних автомобілів, а решта 20% – від робототехнічного бізнесу.

Нагадаємо: Італія запланувала запустити службу літаючих таксі Барселоні і Сантьяго-де-Компостела в 2022 році.

Дороги ремонтуватимуть безпілотники, вони зможуть самостійно виявляти дефекти та усувати їх

Интересно о строительстве: ранее мы писали о преимуществах работы с сертифицированным производителем ворот, навесов, заборов 

 
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *