Єдина державна е-система у будівництві: строк реалізації проєкту продовжено до 31 березня 2021 року 0 3

Єдина державна е-система у будівництві

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови № 559, якими продовжив строк реалізації експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва до 31 березня 2021 року.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 25 листопада.

«На сьогодні можна констатувати, що цей експеримент є успішним. За цей час запрацював новий реєстр будівельної діяльності, в якому вже понад 30 тисяч нових об’єктів будівельної діяльності, понад 60 тисяч документів дозвільного характеру. Все це є абсолютно відкритим і доступним для громадян та бізнесу», — зазначив перший заступник міністра цифрової трансформації України Олексій Вискуб під час засідання Кабміну.

Новым руководителем Сервисной службы градостроительства назначена Наталья Дюжилова

Він також додав, що в системі працюють 82% департаментів Державної будівельно-архітектурної інспекції і через неї вже видано понад 8 тис. будівельних паспортів та понад 3 тис. містобудівних умов. За словами заступника міністра, вже в грудні до системи будуть додані нові послуги: дозвіл на виконання будівельних робіт в електронній формі та електронний сертифікат готовності об’єкта до експлуатації.

Нагадаємо, уряд на засіданні 1 липня ухвалив постанову №559 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», розроблену Мінцифрою спільно з Мінрегіоном.

Необходимо разработать упрощенную систему ввода в эксплуатацию брошенных застройщиками домов — МВД

Експериментальним проєктом передбачено створення та внесення відомостей до Реєстру будівельної діяльності першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва. Планувалося, що проєкт діятиме з 6 липня до 30 листопада 2020 року.

Як швидко знайти свої містобудівні умови та обмеження на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва?

Интересно о ремонте: ранее мы писали о линейке новых монтажных клеев FIX2, созданных на основе MS-полимеров нового поколения 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *