Інспекторам ДАБІ нагадали про необхідність дотримування строків реєстрації дозвільних документів 0 59


Інспекторів ДАБІ зобов’язали діяти швидко та надавати замовникам необхідні консультації

Голова ДАБІ Сергій Кузьмін дав доручення керівникам територіальних органів взяти під особистий контроль дотримання строків внесення інформації, зазначеної у повідомленні про початок будівельних робіт, до Єдиного реєстру. А також звернув увагу, що в реєстрі мають бути дані про кожний такий отриманий Держархбудінспекцією документ – без будь-яких надуманих підстав для відмов у реєстрації.

Крім того, у разі повернень документів на доопрацювання або прийняття обґрунтованого рішення про відмову у видачі дозволу чи сертифіката, інспектор повинен надавати замовнику консультації для сприяння усуненню помилок та приведенню документації до вимог законодавства.

У ДАБІ вважають, що таким чином тепер саме інспектор будівельного нагляду буде зацікавлений у наданні доступної та розширеної інформації по кожному зауваженню. Адже повторна відмова буде індикатором якості саме його роботи.

Нагадаємо, Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» внесені зміни до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011
№ 466. Зокрема визначено п’ятиденний строк для внесення до реєстру інформації, зазначеної у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.

Раніше ми розповідали про те, що понад 80% забудовників вважають ДАБІ повністю «прогнилою» в плані корупції. 

Читайте також: Будівельники за впровадження єдиної уніфікованої електронної системи дозволів у будівництві.

Previous ArticleNext Article