Іван Салій: мережа енергоефктивності виробників будматеріалів у пошуку 0 95

БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

Учасники Мережі – рушійна сила в мотивації та самоорганізації.

25 липня 2019 року на ТОВ «Бетон Комплекс» (ПБГ «Ковальська») відбулася друга робоча зустріч головних інженерів, енергетиків, фахівців, які визначені на підприємствах відповідальними за розробку та реалізацію заходів з енергозбереження.

Зосередились:

Теплові баланси обладнання, будівель та підприємств (Костянтин Тадля, Технічний директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, к.т.н.).
Енергоефективні промислові тепловентилятори («пушка»), екологічні та експлуатаційні переваги.
На базі композитних товстоплівкових нагрівальних елементів, не спіраль і не ТЕК (Євген Тельніков, Заступник директора з наукових питань ДП «Інженерний центр «Сушка»», к.т.н.).

Рікардо Кюльхайм, Директор проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ, наголосив, що підтримка GIZ – навчання, консультації – це мотивація членів Мережі до власної активності та дій щодо зменшення енерговитрат та викидів.

Для мене, як і для Рікардо Кюльхайма, Андрія Варфоломєєва (Директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, к.т.н.), і усіх членів Мережі стала приємністю презентація Головного інженера ТОВ «Бетон Комплекс» Вячеслава Лобанова: які б інноваційні рішення йому не пропонували колеги, виявилося: «Ми це уже впровадили, або робимо». Я пишався.

Висловлюємо вдячність керівництву та колективу ТОВ «Бетон Комплекс», які погодились і показали майстер-клас проведення зустрічі членів Мережі: змістовно, поважно і комфортно.

Без відповідей залишилися гострі питання раптового введення енергоринку: енергетики вимагають, підприємства ускладнення не зрозуміли. сподіваються, що нова влада терміни цих новацій відтермінує для опанування.

Джерело: avbmv

Previous ArticleNext Article