Кабмін схвалив та оприлюднив Програму дій Уряду на 5 років 0 42


Кожне з міністерств назвало свої цілі та пріорітети

Кабінет міністрів схвалив та оприлюднив Програму дій Уряду, яка визначає цілі та пріоритети діяльності протягом наступних п’яти років.

Серед основних напрямів роботи Уряд визначив розвиток людського капіталу та економіки, євроінтеграцію, безпеку та рівень комфорту життя громадян.

Ключовими цілями Уряду прем’єр-міністра Гончарука та Уряду в цілому названо:

економіка України (ВВП) зросте на 40%; буде створено 1 млн. нових робочих місць; залучено 50 млрд. доларів прямих іноземних інвестицій; відбудеться очевидний розвиток інфраструктури, зокрема всі основні дороги (24 000 км) будуть приведені у хороший стан, активно розвиватиметься залізниця, побудовано 5 глибоководних портів та 15 аеропортів; кожен українець буде забезпечений на рівні реального прожиткового мінімуму; рівень забруднення довкілля зменшиться принаймні на 20%; демографічний тренд буде позитивним (народжуватиметься і повертатиметься в Україну більше людей, ніж помиратиме і виїжджатиме).

Ключовими цілями Міністерства розвитку громад та територій у Програмі названо:

Українці мають комфортне та доступне житло Українці отримують якісні комунальні послуги Українці зменшать втрати при споживанні тепла, гарячого водопостачання та інших енергетичних ресурсів в будинках Українці відповідально поводяться з побутовими відходами та не засмічують навколишній життєвий простір Українці живуть у комфортних містах та селах Українці, що мешкають в “депресивних регіонах”, мають достатні можливості для розвитку
Читайте також, що в Україні якнайшвидше має бути прийнятий закон «Про упаковку та відходи упаковки» — міністр Альона Бабак. Дивіться також, як на актуальні питання від Build Portal відповідають лідери галузі та представники влади.
Источник: program

Previous ArticleNext Article