Кабмін звільнив голову Держархбудінспекції (ДАБІ) 0 56


В. о. голови ДАБІ призначено Олександра Строкача

Кабінет міністрів провів низку звільнень та призначень.

Зокрема Уряд звільнив з посади керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Кузьміна. 

Нагадаємо, Сергій Кузьмін був призначений на посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції 29 березня 2019 року. До цього він обіймав посаду голови державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація — Центральна служба Української державної будівельної експертизи» (з червня 2015 по січень 2019).

Однак, в липні на той час віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, заявив, що Сергій Кузьмін не пройшов випробувальний термін. За словами Зубко, Кузьмін не виконав поставлені перед ним завдання, серед яких було впровадження електронного кабінету, реструктуризація ГАСІІ і так далі. Більш того, кількість відмов зросла з 20 до 70%.

Народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що виконуючим обов’язки голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Кабмін призначив Олександра Строкача.

Окрім того, Кабмін звільнив голову Державної служби геології та надр Олега Кирилюка, голову, а також голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка

Окрім цього, звільнили в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара.

Під час засідання Уряд також прийняв заяву про звільнення в.о. голови Укравтодору Славоміра Новака (з 1 жовтня 2019 року).

Нагадаємо, що на почтаку вересня президент Зеленський звернувся до Уряду з вимогою провести кадрове «перезавантаження» у ДАБІ.

Previous ArticleNext Article