Карантин вихідного дня можуть продовжити і після 30 листопада — Немчінов 0 41

Карантин вихідного
дня можуть продовжити

Карантин – це питання до масового вакцинування, коли зможемо вже повністю розблокувати всі сфери нашого життя.

Про це сказав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

«Загалом, карантин – це питання до масового вакцинування, коли ми зможемо вже повністю розблокувати всі сфери нашого життя», — зазначив Немчінов.

COVID-19: автоматические штрафы за нарушение карантина и посещение общественных заведений только по QR-коду

Відповідаючи на запитання про те, що карантин вихідного дня може бути продовжений після 30 листопада, міністр зазначив: «Так. І треба дивитися, як пройдуть ці три тижні… І насправді дуже багато залежатиме від того, як ми цього карантину будемо дотримуватися».

За словами Немчінова, влада від карантинних зон не відмовлялася, а запровадила на території всієї країни помаранчевий режим, і це вимога об’єктивних цифр. Фактично позаминулого тижня залишалося кілька адміністративно-територіальних одиниць в Херсонській області, які формально були в жовтій зоні, решта країни була або помаранчева, або червона.

Полный локдаун на 3 недели. Шмыгаль предупредил о возможности усиления карантина

Нагадаэмо, 11 листопада Кабінет Міністрів запровадив в Україні карантин вихідного дня — з 14 до 30 листопада. Згідно з постановою уряду, з 00 годин суботи до 00 годин понеділка додатково до обмежень, які передбачені у будні дні, забороняється: приймання відвідувачів у закладах громадського харчування — барах, ресторанах, кафе. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів також під забороною. У цей період закриті торговельно-розважальні центри та інші заклади розважальної сфери, заклади культури, які проводять культурно-масові заходи.

Тарифы на отопление планируют повысить уже в декабре: плюс 2600 к газу и двойные зарплаты коммунальщикам

Цікаво про ремонти: раніше ми писали на що слід звернути увагу при ґрунтуванні стін

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *