Київ та інші великі міста України мають розглянути можливість обмеження в‘їзду авто до центру 0 65


2 тис опитаних висловили майже 100%-ну підтримку

Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе вважає за потрібне великим містам України, зокрема Києву, розглянути можливе обмеження в’їзду автотранспорту до центрів міст.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я близько 3 мільйонів смертей у світі щорічно пов’язані із забрудненням повітря. Більшою мірою — через вихлопні гази автомобілів в містах. Тож представники міської влади розглядають різні варіанти заборони автомобілів у міському середовищі. У Лондоні, Парижі, Сеулі , Мадриді, Гамбурзі та інших містах по всьому світу почали розвивати політику Car-free. Ця проблема є дуже актуальною, як для Києва, так і для інших великих міст. Особливо показовою стала погодна ситуація останнього тижня, коли до густого туману додався смог», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Парцхаладзе також вважає, що затори, які утворюються в центрі міста, особливо у час пік, створюють небезпечні умови та підвищують ризик ДТП за участі пішоходів.

Ця ідея була також підтримана користувачами мережі Facebook. 2 тис опитаних висловили майже 100%-ну підтримку, але за певних умов.

Користувачі наголосили на необхідності унормувати комфортну кількість зупинок та графік руху громадського транспорту, його доступність для людей з інвалідністю, скасувати маршрутки, облаштувати великі доступні та безпечні парковки біля місць пересадок з особистих автомобілів на громадський транспорт, облаштувати велодоріжки та місця для парковки не тільки велосипедів, а й самокатів. Також пролунала пропозиція, що така заборона має стосуватися лише вантажівок та не має торкатися автомобілістів, що проживають у центрі міста, а також працівників офісів.

Також, користувачі вважають, що рухатися треба в напрямку переходу на екологічно чисті двигуни та паливо, електромобілі тощо.

Читайте о том, что в Киеве купят 40 современных трамваев и 50 вагонов метро. А также о том, что в Харькове приступили к разработке проекта дороги, которая пройдет через «Барабашово».

Previous ArticleNext Article