Київські архітектори перетворили американську церкву на івент-хол (фото) 0 50

Колишній собор

Архітектурне бюро Balbek Bureau завершило перетворення в івент-хол церкви Our Lady of Guadalupe Church, що в Сан-Франциско. Вона є місцевою історичною пам’яткою та утворюватиме архітектурний ансамбль, який бюро проєктує в США з 2016 року.

«Головна ідея цього комплексу – створити майданчик для розвитку молодих стартапів, де учасники могли би жити, працювати, проводити зустрічі, розвиватися і спілкуватися з однодумцями у єдиному надихаючому просторі», – розповідають автори проєкту.

Проєкт оновлення вимагав створення навчального простору в підвалі собору, тож і його хол було необхідно перебудувати у приміщення для лекцій, хакатонів, презентацій та виставок, пишуть у бюро.

Центральний хол зробили зручним для 200 відвідувачів.

З боків холу розташовано меблі, які є фундаментом дизайну в соборі, незалежно від події всередині.

Бюро відновило архітектурні елементи за історичною довідкою та встановило нові конструкції всередині так, щоб не порушути несучі елементи.

Серед таких оновлень, зокрема, 11-метровий екран з натяжною тканиною, призначений для нівелювання візуального шуму в приміщенні. Подібними конструкціями також перекрили вітражі – але вони все одно впливають на інтер’єр, через те що пропускають на білі полотна заломлене різнокольорове світло.

Раніше в церкві була школа, а до цього її взагалі зачиняли.

Джерело: hmarochos

Previous ArticleNext Article