Київські дороги облаштують новими техзасобами регулювання, які убезпечать рух транспорту і пішоходів 0 4


Київ обладнають сучасними
засобами регулювання руху 

Київ планує облаштувати вулиці міста сучасними техзасобами регулювання руху. Для реалізації проєкту планують залучити кредити від Європейського інвестиційного банку, повідомляє пресслужба КМДА.

У 2021-2024 роках у Києві планують побудувати нові світлофори та провести реконструкцію наявних, встановити дорожні знаки, транспортні та пішохідні огородження, облаштувати пішохідні переходи острівцями безпеки, освітленням тощо.

У центр Києва можуть повернути трамвай: в Мінфіні повідомили про готовність підтримати будівництво лінії

За кредити від ЄІБ передбачається реконструкція деяких магістральних вулиць та облаштування їх електронними інформаційними табло, знаками та іншими технічними засобами регулювання дорожнього руху.

Ідеться про вісім об’єктів на вулиці Васильківська, площі Перемоги, перехресті вулиць Привокзальної та Сімферопольської, вулиці Вадима Гетьмана (від проспекту Перемоги до вулиці Борщагівської), вулиці Січових Стрільців (відрізок від Львівської площі до вулиці Глибочицької), перехресті Велика Кільцева дорога – вулиці Газопровідна, транспортній розв’язці Наддніпрянського шосе – Південному мосту – вулиці Саперно-Слобідській, транспортній розв’язці проспекту Перемоги – Академіка Палладіна – Кільцевої дороги.

З заторами в Києві буде боротися штучний інтелект: за 5 років обіцяють вау-результат

Мета проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України» – зниження смертності і травматизму на дорогах та поліпшення інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту. Заходи реалізовуються згідно з затвердженою стратегією розвитку міста Києва до 2025 року.

COVID-19: що і як в Україні буде дозволено після зміни карантинних правил 24 лютого 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *