«Київводоканал» готується масово відключати воду боржникам 0 51


Протягом одного липня працівниками підприємства було опломбовано 13,74 тис. приладів

У Києві мешканці багатоповерхівок мають загальний борг за воду перед «Київводоканалом» у 568 млн. грн. Такі дані станом на кінець вересня 2019 року. При цьому абоненти-юрособи винні 399 млн грн. Загальна сума заборгованості наближається до мільярду гривень. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ПАТ АК «Київводоканал».

Компанія активно розсилає боржникам попередження і готується відключити тих, хто не платить за послуги.

Всього, за даними компанії, вже відправлені попередження 13,3 тис. абонентам багатоповерхівок і 4,3 тис. абонентам-юрособам. При цьому укладено договорів на надання послуг з жителями 2,6 тис. квартир і з 304 — юрособами. Також триває робота з укладання договорів реструктуризації боргів на загальну суму близько 264 тис. грн.

У прес-службі зазначають, що протягом одного липня працівниками підприємства було опломбовано 13,74 тис. приладів, обстежено — 2,7 тис. об’єктів і 65 об’єктів відключено від мереж водопостачання та водовідведення.

Кому відключають воду за борги:

споживачам, чий борг перевищує кілька тисяч гривень; тим, хто відплючений до мережі водопостачання нелегально (це стосується приватних будинків); споживачам, що не погашають борг навіть частково.

При цьому в компанії стверджують: якщо абонент приходить і пояснює причину накопичення боргів і вносить частину суми у погашення заборгованості, таких киян від послуги не відключають.

Читайте також про те, що субсидії будуть виплачуватися по-новому: які з’явилися нововведення.  А також про те, що «Київтеплоенерго» розповіли, якими будуть тарифи на опалення для киян.

Previous ArticleNext Article