Киян закликають сьогодні на один день відмовитись від поліетилену: як це зробити 0 41

День без поліетилену

3 липня відбудеться Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів та загальноукраїнська акція «День без поліетилену».

Головною метою акції є формування екологічною поведінки та світогляду населення; привернення увагу до проблеми забруднення довкілля, як наслідок надмірного використання одноразових пакетів.

Чи можу я якось допомогти?

Безперечно, і є безліч шляхів як це зробити. Ось декілька з них:

Відмовтесь від зайвого використання пакетів. Фрукти та овочі, що мають власну захисну оболонку не варто класти в пакет (банани, помаранчі, мандарини, картопля, баклажани, морква, помідори та багато інших). Також пакет не потрібен для молока, сиру, борошна та інших продуктів, які вже були попередньо запаковані. Придбайте або зробіть власні торбинки для походів до магазину. А щоб не забувати їх вдома, розкладіть по сумкам чи рюкзакам, що носите, покладіть в машину. Якщо є вибір між покупкою товару в поліетиленовій упаковці та екологічній (наприклад паперовій) віддавайте перевагу другому варіанту. Відмовляйтеся від пакету на касі! Замість одноразового поліетиленового пакету використовуйте так звані «некульки» – торбинки , що зроблені з тонкої тканини, що легка й майже прозора. Їх можна як зробити самостійно, так і придбати в крамниці екотоварів NoWaste Shop. Тепер ваш похід до крамниці відбуватиметься без зайвого використання непотрібних пакетів! Якщо вже придбали пакет, то неодмінно здайте його на переробку! Дізнайтеся, де в вашому місті розташовані пункти прийому вторинної сировини та ставайте їх постійними відвідувачами.

Звісно, жити за принципом найменшого супротиву легше, ніж перейматися проблемами довкілля, але наше майбутнє на цій планеті потребує того, аби піклуватися про нього. То чом би не почати з себе, та не стати трохи екологічнішим?

Приєднуйтесь до Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів та загальноукраїнської акції «День без поліетилену»!

Більше того, чому б не збільшити тривалість цієї акції до тижня, місяця, а може й року? Чому б не зробити її безкінечною? Якщо порівнювати здоров’я планети зі здоров’ям людини, то очевидно, що чистити зуби треба не раз на рік. Чи не так?

Спільними зусиллями ми зможемо зменшити використання поліетиленових пакетів та залучити ще більше людей до екологічного способу життя.

Джерело: 24tv

Previous ArticleNext Article