Колишній мер Києва Омельченко пропонує відмовитись від ідеї переносити АП в Український Дім 0 45

Переїзд Офісу президента

Колишній мер Києва Олександр Омельченко запропонував президенту Зеленському альтернативи для переміщення Офісу.

Омельченко вважає переїзд Офісу президента до Українського дому поганою ідеєю, позаяк це негативно вплине на транспортну ситуацію п’яти суміжних вулиць та не буде зручним через близькість до стадіону «Динамо».

Також він нагадує про ідею у генплані зробити величезний підземний простір під площею, пустити по ньому пішоходів та розмістити автопаркінг.

«Генеральним планом міста Києва передбачена реконструкція Європейської площі шляхом об’єднання її з Майданом Незалежності в єдиний архітектурний ансамбль та з будівництвом трьохрівневого підземного паркінгу, в якому передбачено простір для пішоходів з виходом до Стадіону “Динамо”, Українського дому, Національної Філармонії, Головпоштамту, Будинку Профспілок та Національної музичної академії імені Чайковського».

Натомість, Омельченко пропонує облаштувати Офіс у будівлі МОЗ, комплексі будівель лікарні Козловського, КВЦ «Парковому», на ВДНГ чи в будівлі МЗС. Остання, як зазначає екс-мер, повністю обладнана зашифрованим зв’язком та тунельними переміщеннями.

Джерело: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья