Компенсація за зруйноване на Донбасі житло: що відомо 0 39

Що відомо про компенсації
за зруйноване на Донбасі житло

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що питання компенсації за зруйноване на Донбасі під час бойових дій житло буде враховане у Держбюджеті-2021.

Компенсации за жилье: ветеранам войны и семьям героев Небесной сотни выдадут компенсации

Разумков зазначив, що наразі цим питанням опікуються і Кабінет міністрів, і профільні комітети Верховної Ради, і військово-цивільні адміністрації.

Але він визначив декілька проблем, пов’язаних з цим питанням.

«Перша проблема пов’язана з COVID-19, з тими обмеженнями, які ми можемо спостерігати у державному бюджеті України. Ви знаєте, що було достатньо серйозне зменшення по всіх галузях, щоб сформувати так званий антиковідівський фонд… І друге питання пов’язано з тим, щоб зберігалася тиша на фронті… Я сподіваюся, що завдяки припиненню вогню, що є сьогодні, ми зможемо реалізувати і цей напрямок роботи».

Водночас спікер ВР підкреслив, що йдеться про довгостроковий й системний процес. Важко вирішити однією постановою той обсяг питань, який сьогодні є і на лінії зіткнення, і на територіях, які знаходяться недалеко від лінії зіткнення.

«Ми готові до цього долучатися. Депутати цим займаються, готові підтримувати, допомагати в цих питаннях. Юридичну базу створити не така велика проблема, як ї наповнити. Вирити канал – це одне, а так, щоби в ньому з’явилася вода… Сьогодні бюджет – це та вода, яка дасть змогу живити ці території. Я сподіваюсь, що при підготовці бюджету на 2021 рік це буде запропоновано і враховано Кабінетом міністрів України, а ми як Верховна Рада готові в цьому допомагати», — пояснив Разумков.

Попит на ремонтні роботи зріс, а на матеріали знизився: чим цікавились українці в червні (ІНФОГРАФІКА)

В ОДА нагадали, що загалом на Донеччині від бойових дій постраждало 13 288 будинків, з яких 12 155 — приватних, 1056 — комунальної власності, 53 — ОСББ і 24 — житлово-будівельні кооперативи.

Спільними зусиллями області, місцевих громад, ДСНС та міжнародних організацій на сьогодні відновлено 7750 будинків, у тому числі приватних — 6901.

Впродовж 2020 року силами Донецької ОДА та ДСНС планується відновити 1000 пошкоджених будинків.

Недобудови до Євро-2012 дофінансують?

Читайте также: ранее мы писали о секретах удачных сочетаний элементов декора в интерьере 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *