Комунальні послуги за січень подорожчали: електроенергія — на 36,6%, каналізація – на 17,3%, водопостачання – на 10,9% 0 39

На скільки змінились
тарифи за січень

Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива за січень 2021 року зросли на 6%. Найбільше подорожчала електроенергія — на 36,6%. Такі дані повідомила пресслужба Держстатистики України.

«Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 6,0% відбулося в основному через підвищення тарифів на електроенергію на 36,6%, каналізацію – на 17,3%, водопостачання – на 10,9%. Разом з тим на 4,5% відбулося зниження цін на природний газ», — говориться у повідомлені.

Що стосується інших послуг, то ціни на транспорт зросли у січні на 1%, за даними Держстатистики, передусім за рахунок подорожчання палива та мастил на 2,3%, автомобілів – на 1,0%. Водночас на 1,4% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

Проїзд у приміських маршрутках подорожчав. На скільки підняли ціни (ІНФОГРАФІКА)

У сфері зв’язку ціни зросли на 1,0%, що пов’язано з підвищенням тарифів на місцевий телефонний зв’язок на 10,2%, свідчать дані статистики.

Загалом споживчі ціни у січні цього року в Україні прискорили зростання до 1,3% проти місяця раніше і до 6,1% у річному вимірі — проти січня минулого року.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. 

Даже коммунальщики недовольны: как будет работать меморандум о сохранении цен на коммуналку? 

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля  
Источник: jkg-portal

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *