Кращим хмарочосом у світі визнано житловий комплекс з модульних кубиків в Стокгольмі (ФОТО) 0 30

Кращий хмарочос у світі

Вежі Norra tornen в Стокгольмі, які представляють собою збірний житловий комплекс з модульних кубиків, визнані кращим хмарочосом світу за 2018-2020 роки. Німецький музей архітектури присудив будівлям премію International Highrise Award.

Проєкт хмарочосів розробив архітектор Рейнір де Граф бюро OMA в 2013 році, проте завершили їх тільки в 2020 році.

Незвичайний готель побудують під пісками пустелі, поряд із вирізаним у скелі давнім містом (ФОТО, ВІДЕО)

Вежі спроектовані як ворота між Стокгольмом і його передмістям та знаходяться в одному з найдорожчих районів у центрі міста. Споруди є вищими за всі найближчі будівлі – 110 і 125 метрів (33 та 36 поверхів), за рахунок чого їх можна побачити з різних куточків Стокгольма.

 

Будинки складаються зі збірних модулів, що дозволило прискорити і здешевити будівництво.

 

Премію International Highrise Award в області архітектури заснована в 2003 році. Її вручають кожні два роки. Співробітники Німецького музею архітектури з Франкфурта-на-Майні вибирають кращі хмарочоси серед тисячі завершених об’єктів висотою понад сто метрів.

В цьому році журі відібрало 31 хмарочос з 14 країн, п’ять з яких потрапили до фіналу. Архітекторам найкращого хмарочоса вручають статуетку і 50 тисяч євро.

На скорости 48 метров в секунду: вакуумный поезд Hyperloop прошел первые испытания с пассажирами

Цікаво про будівельну техніку: раніше ми писали про інноваційне навісне обладнання CAT, що дозволяє розширити функціонал міні-навантажувача

 
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *