Лише за останній тиждень 100 ОСББ оформили «теплий кредит», залучивши 30 млн грн (ІНФОГРАФІКА) 0 14

У 2019 р. більше 1600 ОСББ по всій країні залучили майже 600 млн грн

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках, і це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів – повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

ОСББ швидко підхопили другу в цьому році хвилю державної підтримки.

Така активність, на думку голови Держенергоефективності, доводить затребуваність програми «теплих кредитів», яка дозволяє:

впроваджувати комплексну термомодернізацію будинку; отримувати до 70% відшкодування із держбюджету; одержувати додаткову компенсацію річних або частину суми кредиту із місцевих бюджетів; заощаджувати 50% і більше на комунальних рахунках; підвищити вартість утеплених квартир в середньому на 30%.

«При цьому, брати участь у програмі — легко і швидко: мінімізовано бюрократію, відсутні контакти із чиновниками», — повідомляє Сергій Савчук.

Загалом, у 2019 р. більше 1600 ОСББ по всій країні залучили майже 600 млн грн на енергоефективні заходи. Це вже перевищує показники всього 2018 року (1600 ОСББ оформили 460 млн грн кредитів).

Це свідчить ще й про збільшення обсягів фінансування утеплення одного багатоквартирного будинку.

«Тож, шановні голови ОСББ, звертайтеся до Ощадбанк, ПриватБанк та Укргазбанк із проектами з утеплення та готуйтеся до опалювального сезону!» — звернувся до споживачів Сергій Савчук. – «Нагадую, що саме комплексна термомодернізація ОСББ — встановлення ІТП, заміна вікон, утеплення та інші необхідні заходи – дозволяє зменшити платіжки на 50% і більше».

При цьому, наявність місцевих програм дає можливість провести максимально глибоку термомодернізацію при збільшенні компенсації за рахунок місцевих бюджетів.

Читайте також про те, що у «чисту» енергетику та енергоефективність України за останні 5 років інвестовано 3,3 млрд. євро. А також про те, що в Україні відбувся повномасштабний запуск програми «Енергодім».

Предыдущая статьяСледующая статья