Локдаун на Новий рік? Уряд готує план карантинних обмежень в Україні — Шмигаль 0 26

На новорічні свята можуть
посилити карантин

Уряд готує план карантинних обмежень в Україні, який буде застосований у разі погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію. Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду 25 листопада.

«Про введення таких заходів зараз не йдеться, але ми розуміємо, що кінець грудня та початок січня – період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти із людьми – все це може дати поштовх до значного сплеску хвороби, яку медична система може не витримати. Уряд не приховує та говорить відкрито, що ми розробляємо план реагування на такі ситуації і на випадок погіршення стану в країні», – сказав Шмигаль.

Він нагадав, що в Україні діють обмеження помаранчевої зони та карантин «вихідного дня». Остаточну ефективність та результат такої моделі КМУ зможе оцінити на початку грудня, але вже зараз, за словами Шмигаля, фіксується зменшення мобільності населення.

«За даними операторів мобільного зв’язку така мобільність знизилася до найнижчого рівня з часу повного карантину весною. Менша мобільність людей означає зменшення ймовірності зараження, а відповідно розривається ланцюг захворюваності», – додав голова уряду.

Как избежать штрафа за неодетую маску и что делать если вас остановили: полезные советы и рекомендации

Результатом всіх цих заходів, за його словами, має стати вихід на плато за кількістю випадків інфікування на початок грудня.

«Учора Президент України Володимир Зеленський розповів про важливі ініціативи підтримки людей та бізнесу, якщо буде посилений карантин. Наголошую, ми готуємося до всіх можливих сценаріїв, зокрема і до можливого введення карантину на зимові свята», – сказав він.

Нагадаємо: міністр культури пропонує ввести локдаун на новорічні свята і зустріти їх онлайн. У «Слузі народу» також не виключають цей варіант.

З 1 січня плата за газ без лічильників може зрости у декілька разів, частину споживачів пропонують відключити 

Интересно о ремонте: ранее мы писали о линейке новых монтажных клеев FIX2, созданных на основе MS-полимеров нового поколения

 
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *