Майже 2 млрд євро збитків: одна з найбільших у світі мереж готелів відзвітувала про підсумки "карантинної" роботи 0 8


Готельний бізнес зазнав
суттєвих збитків

Французька мережа готелів Accor (шоста за величиною в світі) закінчила 2020 рік з чистим збитком у 1,99 млрд євро, випливає з фінансового звіту компанії.

Пандемія COVID-19 призвела до того, що виручка компанії скоротилася на 60,5%, до 1,14 млрд євро. Прибутковість Accor з одного номера в середньому впала на 62%.

У другому кварталі 2020 року в самий розпал пандемії цей показник був на 88,2% гіршим, ніж у попередньому році. При цьому найважчий період коронавірусних обмежень компанія пережила в Європі, де її прибутковість впала за підсумками року на 73,1%. Проте в 2020 році компанія відкрила ще 205 готелів по всьому світу, довівши їх загальну кількість до 5100. У грудні 82% з них приймали гостей.

Як українські готелі пережили коронакризу

Раніше про перший за десятиліття річний збиток відзвітувала найбільша в світі мережа готелів Marriott International. За підсумками року компанія зафіксувала збиток у $267 млн.

Пандемія COVID-19 серйозно вдарила по готельному бізнесу. Виручка готелей в минулому році впала на 47,5%. За підсумками четвертого кварталу мережа готелів Hilton зафіксувала збиток у $224 млн, а Hyatt – в $203 млн. Прибутковість двох компаній в розрахунку з одного номера впала на 59% і 69% відповідно.

COVID-19. Новий карантин: посилення чи послаблення? Які правила діятимуть найближчі два місяці 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *