Маск пданує перетворити кожен будинок на електростанцію і створити кардинально нову систему електромереж 0 25


Інновації від Маска

Генеральний директор Tesla Ілон Маск хоче перетворити кожен будинок в розподільну електростанцію, яка буде генерувати, зберігати і навіть доставляти енергію назад в електромережу, використовуючи продукти компанії.

Хоча Tesla вже багато років продає сонячні батареї та акумулятори, нова політика компанії – продавати сонячну енергію тільки в поєднанні з продуктами для зберігання енергії. Маск розповів про стратегію, спрямовану на розширення цього бізнесу за рахунок залучення комунальних підприємств.

«Це процвітаюче майбутнє як для Tesla, так і для комунальних підприємств. Якщо цього не зробити, комунальні підприємства не зможуть обслуговувати своїх клієнтів», – сказав Маск під час дзвінка інвестору, згадавши про постійні відключення електроенергії в Каліфорнії минулого літа і нещодавній збій мережі в Техасі. Таким чином він підкреслив, що надійність енергомереж стала серйозною проблемою.

Запущена самая мощная в мире приливная турбина. Она сможет обеспечить 2 тысячи многоквартирных домов (ВИДЕО)

Минулого тижня компанія змінила свій веб-сайт, щоб клієнти не могли купувати тільки сонячну батарею або її накопичувач енергії Powerwall, і замість цього вимагала придбати систему. Пізніше Маск оголосив про цей крок в своєму твіті, заявивши, що «сонячна енергія буде подаватися виключно на Powerwall» і що «Powerwall буде взаємодіяти тільки між лічильником комунальних послуг і головною панеллю вимикача будинку, що забезпечує просту установку і безперешкодну резервну систему всього будинку під час відключення електроенергії».

Маск заявляє, що енергосистемі потрібно більше ліній електропередач і електростанцій для повної декарбонізації з використанням відновлюваних джерел енергії та систем зберігання.

США, ЄС і Китай планують досягти нульового рівня викидів CO2: лідери країн назвали дедлайни

На думку бізнесмена, розподільні житлові системи – звісно, з використанням продуктів Tesla – будуть найкращим варіантом.

Його заява була частково підтверджена недавніми дослідженнями Массачусетського технологічного інституту, які показали, що США можуть вийти на мережу з нульовим викидом вуглецю. Яким чином? Удвічі збільшивши свою пропускну здатність.

Маск планує створити систему електромереж, радикально відмінну від тієї, яка є сьогодні. Вона буде централізовано контролюватися і управлятися операторами мереж, незалежними організаціями. Наприклад, такими як Каліфорнійський незалежний системний оператор або Рада з надійності електропостачання Техасу. Йдеться про сонячні батареї на дахах житлових будинків. Такі технології можуть суперечити давно усталеним бізнес-моделям комунальних підприємств.

Крім того, дослідження Прінстонського університету показало, що країні, можливо, буде потрібно втричі збільшити свої системи передачі енергії до 2050 року, щоб досягти мети щодо нульових викидів.

Найбільшу у світі сонячну електростанцію збудують у Саудівській Аравії. Її потужність становитиме рекордні 1,5 гігавата 

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *