Мер Києва призначив собі нового радника — екс-заступника міністра Мінрегіону. Чим він опікуватиметься 0 28


Лев Парцхаладзе — новий
радник Кличко

Мер Києва Віталій Кличко призначив собі нового радника — екс-заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, президента Конфедерації будівельників України (КБУ) Льва Парцхаладзе (на фото). Він буде курирувати питання координації проекту Kyiv Smart City на громадських засадах. Про це стало відомо з розпорядження столичного голови Віталія Кличка від 10 грудня 2020 року № 798.

«Призначити Парцхаладзе Льва Ревазовича радником Київського міського голови з питань координації проекту Kyiv Smart City — на громадських засадах», — сказано в повідомленні.

Довідка. Лев Парцхаладзе народився в 1971 році в Тбілісі (Грузія). Закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу. Раніше він двічі ставав депутатом Київради: четвертого скликання (з 2002 р по 2006 р) і шостого скликання (з 2008 р по 2014 р), в тому числі від «Блоку Кличка». Колишній глава партії «Європейська столиця». З лютого 2015 по листопад 2016 року — перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації. З 23 листопада 2016 року по 4 вересня 2019 р обіймав посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Президент Конфедерації будівельників України, глава ради директорів Української будівельної асоціації.

Build Portal занял первое место в ТОП-10 самых популярных сайтов Украины по недвижимости. Смотреть рейтинг
Интересно о ремонтах: ранее мы писали о новой линейке душевых наборов Rainshower SmartActive от производителя сантехники  
Источник: propertytimes

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *