Ми розпочинаємо 40 розвиткових проєктів у цьому році — Чернишов 0 38

40 розвиткових проєктів 

У 2021 році в Україні розпочнеться реалізація 40 розвиткових проєктів у різних областях.

Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

“Ми розпочинаємо 40 розвиткових проєктів у цьому році. Хотілося б більше, і щороку цей показник буде збільшуватися. Поступово кількість розвиткових проєктів має стати більшою, ніж соціальних”, — сказав міністр.

Серед знакових проєктів він назвав інноваційно-технологічний парк у Вінниці, Центр креативної економіки з науково-виробничою ІТ-лабораторією в одному з міст.

Строительство новых дорог, мостов и аэропортов: президент сообщил о амбициозных инфраструктурных проектах

Чернишов також анонсував початок активної роботи у напрямку розвитку індустріальних парків. Зокрема, їх планується створити у Бучі Київської області, Маріуполі на Донеччині, а також у Житомирській та Львівській областях.

За словами міністра, 10 із 24 областей України мають рівень валового регіонального продукту на душу населення нижчий за 75% від середнього по країні.

Урядовець оцінив потенційне залучення коштів у розвиток того чи іншого регіону — 5 гривень на кожну гривню, проінвестовану державою. За його словами, це дасть поштовх для виправлення диспропорції у розвитку регіонів.

З капіталом у $3 млрд. В Україні планують створити фонд для фінансування дорожнього будівництва (ІНФОГРАФІКА)

З його слів, до програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році буде включено 500 об’єктів соціальної інфраструктури.

«На 2021 рік наші плани ще більш амбітні (порівняно з 2020 роком — ред.). Це вже 500 об’єктів загалом», — сказав міністр.

Згідно з матеріалами презентації, цього року в рамках програми «Велике будівництво» планується побудувати й оновити 95 шкіл, 70 дитячих садків, 80 спортивних об’єктів. Також програма включатиме 35 лікарень, 200 амбулаторій та 20 культурних об’єктів.

Очікуваний обсяг фінансування «Великого будівництва» у 2021 році становить 9 млрд гривень, тоді як минулого року у програму було проінвестовано 4,9 млрд гривень.

Як повідомлялося, у Мінрегіоні заявили про повне виконання програми «Велике будівництво» у 2020 році.

Національний проєкт «Велике будівництво» був ініційований Президентом Володимиром Зеленським. Мета проєкту — побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. З 1 березня 2020 року в межах проєкту на понад 300 об’єктах одночасно розпочалися будівельні роботи.

Крім об’єктів соціальної інфраструктури, в рамках програми у 2020 році було оновлено 3900 км доріг державного значення.

Будівництво житла для постраждалих від «Еліта-Центр» пропонують врахувати в проекті Генплану столиці 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *