Міністерство інфраструктури впровадило систему управління будівельними проєктами 0 31


Система управління
будівельними проєктами

Міністерство інфраструктури України розробило та впровадило першу версію системи управління інфраструктурними будівельними проєктами. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Чи стануть дороги «Великого будівництва» платними? Пояснення Укравтодору

За словами, міністра інфраструктури Владислава Криклія, система розроблена для автоматизації управління інфраструктурними будівельними проєктами, що здійснюються структурами та підприємствами, підпорядкованими Мінінфраструктури, за публічні кошти. Крім цього, система передбачає публічний контроль за виконанням робіт з планування, проєктування, будівництва та експлуатації інфраструктурних об’єктів, а також за використанням публічних коштів у режимі реального часу.

Наразі в системі реалізовані модулі «Огляд проєктів» (будівництво за бюджетні кошти) та «Огляд проєктів» (будівництво за кошти міжнародних фінансових організацій). У 2021 році Мінінфраструктури планує додати нові функціональні модулі: «Управління ходом виконання робіт»; «Звіти про хід виконання робіт»; «Управління дотриманням техніки безпеки»; «Управління історією та записами про штрафи»; «Бізнес-аналіз та статистика»; «Управління проєктною документацією» та модуль підготовки даних для Публічного порталу.

Від Стрия до Покровська: наступного року в Україні побудують найдовшу швидкісну дорогу 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про переваги індивідуального пошиття штор  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *