Мінрегіону скоротили фінансування Державного фонду регіонального розвитку 0 44

4,9 млрд грн на ДФРР та 1,7 млрд грн
на соціально-економічний розвиток

13 квітня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

На фінансування Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) депутати залишили 4,9 млрд грн, що зменшило його обсяг на 2,6 млрд грн. Це суттєве скорочення, відтак у попередньому проекті змін до бюджету планувалось скерувати кошти ДФРР в повному обсязі до стабілізаційного фонду на здійснення заходів, спрямованих на боротьбу з COVID-19.

Безработных отправят строить дороги. Правительство организует 150 тыс рабочих мест

Незважаючи на скорочення, залишені видатки дадуть змогу ввести в експлуатацію вже розпочаті в попередніх роках об’єкти, зберегти робочі місця, а також не втратити довіру з боку заявників проектів до ДФРР, як інструменту реалізації регіональних стратегій.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов впевнений:

 «Таке рішення дасть можливість продовжити будівельні роботи на соціально важливих проектах регіонального розвитку, забезпечити їх введення в експлуатацію вже в цьому році, не дозволить у важкий для країни період втратити робочі місця, підтримає економіку та забезпечить реалізацію проектів, які заплановані в рамках  програми «Велике будівництво».  

Також на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій місцевим бюджетам передбачено кошти в розмірі 1,7 млрд грн.

Бюджет стриманої надії: Рада ухвалила поправки без економічних стимулів

За рахунок цієї субвенції у 2020 році мають бути профінансовані насамперед заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Читайте також Як гаситимуть спалахи коронавірусу на заводах і в офісах. Київ представив рішення


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему «Короновирус и строителство — прогнозы и советы»
  

 
Источник: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *