Міст у Дніпрі за місяць до дедлайну (ВІДЕО) 0 43

Міст має бути зданий до 14 вересня

У Бориса Філатова залишилося менше місяця для того, щоб добудувати міст в Дніпрі і не вилетіти з посади міського голови

Центральний міст у Дніпрі знаходиться на стадії реконструкції. Вже більше тижня він закритий для проїзду і пішого проходу. Це створює зайве навантаження на транспортну інфраструктуру міста. Мостів в Дніпрі між лівобережною та правобережною частинами міста всього три: це Центральний (майбутній Новий, на ремонті), Амурський і Кайдацький.

Закриття одного викликає страшні затори і головний біль для більшості дніпрян. Діючі два мости стоять в пробках, а черги на річкові таксі тягнуться на кілометри. Один з чотирьох діючих безкоштовних катерів, наприклад, зламався 15 серпня. Він встав посередині Дніпра, а його пасажирам можна було тільки поспівчувати.

Відповідно до заяв мерії, добудувати міст зобов’язуються до 14 вересня. Якщо цього не відбудеться в строк, Борис Філатов може розпрощатися з кріслом градоначальника. Нагадаємо, що станеться це внаслідок парі, яке він уклав з Володимиром Зеленським.

Президент відвідав Дніпро вперше 12 липня і зобов’язав Бориса Альбертовича здати об’єкт до Дня міста. В іншому ж випадку – подати у відставку. Філатов прийняв умови Зеленського.

Спір викликав чималий хайп в мережі. Букмекери майже відразу стали приймати ставки на те, хто виграє парі. Причому спочатку коефіцієнт на перемогу був істотно краще саме у Філатова – 1.33 проти 3.00 у Зеленського. Тобто, чим нижче коефіцієнт, тим вище ймовірність події, згідно з букмекерами.

Зробити свій висновок з приводу якості та темпів ремонту можна, переглянувши свіже відео за 16 серпня, що показує нинішній стан справ.

Читайте также: Борщаговский мост в Киеве будет готов к запуску трамваев уже осенью (ВИДЕО) На строящемся Подольско-Воскресенском мосту снимают временные опоры (ФОТО) У сербському місті Нові Сад побудують двоповерховий міст через Дунай з офісами і готелем (ФОТО)
Источник: dnepr

Previous ArticleNext Article