Мистецтво: Сад емоцій у Франції захоплює величезними головами на кущах і неймовірними пейзажами 0 25

Сад емоцій

На 2 гектарах у французькому місті Етрета розташовані неймовірні інсталяції та дивовижні скульптури. Сад емоцій приваблює численних туристів з усього світу.

Ландшафтний архітектор одержав одну з найпрестижніших європейських премій European Garden Award за проєкт реставрації цього саду. Les Jardins d’Etretat – справжнє диво садово-паркової архітектури.

Найпопулярнішими серед туристів стали гігантські каучукові голови, що відпочивають на зелених кущах. Проходиш повз – а вираз їх обличчя несподівано змінюється.

Найекологічніший стадіон у світі побудують у Британії. Він буде збудований з деревини і працюватиме на «зеленій енергії»

Чого тут тільки немає: і футуристичні паркани-водовороти, і дерева, пострижені під скелі, і музична скринька, вживлена в дерево.

Місцеві скелі полюбляв писати художник Клод Моне. На пам’ять про нього у саду встановили плетену скульптуру, що запрошує подивитися на місцевий пейзаж очима митця.

Реконструкція і нове житло: як виглядатиме дивовижна башта-ліс у Мілані (ФОТО)

Окремо варто сказати про музичний супровід! Він просто космічний! Якщо дослухатися, періодично вимовляється слово «мистецтво» на різних мовах. У парку можна посидіти за величезним столом або повалятися на батуті химерної форми, – розповідають користувачі сервісу Tripadvisor.

Однією з численних інсталяцій став витвір Сергія Катрана «Поки не зникне слово». Об’єкти повторюють форму звукової хвилі, що виникає, коли різними мовами вимовляють слово «мистецтво».

Створити парк площею 2 гектари зуміли у рекордно короткий термін – усього за півтора року. Однією з проблем став пошук рослин, що могли б рости у частині парку з видом на океан. Виявилося, що солоний вітер нищить майже усі види паркових культур.

У Китаї побудували громадський простір унікальної форми (ФОТО)

У садах Етрета є меблі зі скам’янілого дуба, величезні морські мушлі на деревах, розкішна колекція орхідей, дерева, що переростають в скелі. Це місце недарма називають «садом емоцій».

В майбутньому людина претендуватиме на значно меншу житлову площу, ніж зараз, — німецька дослідниця

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля

Фото: Etretatgarden

 
Источник: design

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *