На Дніпропетровщині провели додатковий тендер на ремонт дороги Дніпро-Миколаїв 0 13


Дніпро-Миколаїв – одна з пріоритетних доріг

Додатковий тендер на проведення ремонту автодороги державного значення Н11 Дніпро — Миколаїв провела Служба автодоріг у Дніпропетровській області. Згідно тендерних документів, сума на ремонт траси збільшилася майже до 1 млрд. 300 млн. грн. – повідомляє Build Portal з посиланням на систему Prozorro.

Переможцем всіх трьох тендерів є ТОВ «Автомагістраль-Північ». Перші два тендери були конкурентними, третій проведений на договірній основі як доповнення. Компанія, що здобула перемоги, є лідером за кількістю виграних тендерів на ремонт доріг.

Перший тендер був проведений ще в 2017 році. Тут компанія «Автомагістраль-Північ» отримала підряд на 957 360 000 грн. Другий поспіль тендер на ремонт сусіднього ділянки автомобільної дороги Дніпро-Миколаїв проводився у тому ж 2017 році. Сума робіт склала 225 415 000 грн.

Останній тендер завершився 4 вересня цього року. Цей тендер був проведений у якості доповнення першого і стосувався ремонту ділянки км 53 + 000-137 + 424. Компанія «Автомагістраль-Північ» отримала підряд на 83 812 865 грн.

Таким чином, загальна вартість ремонту всієї дороги має скласти 1 266 587 865 грн.

Дорога Дніпро-Миколаїв традиційно входить до списку найгірших доріг України. Нещодавно виконуючий обов’язки голови «Укравтороду» Славомір Новак повідомив, що на закінчення ремонту цієї траси знадобиться ще півтора роки – за умов вчасного фінансування робіт.

Читайте також про те, що Славомір Новак вважає дороги Дніпро-Миколаїв та Миколаїв-Кропивницький – абсолютними пріоритетами цього року.

А також про те, що встигли зробити на українських дорогах за перше півріччя цього року.

Предыдущая статьяСледующая статья