На Дніпропетровщині запрацює СЕС, що генеруватиме на 40% більше енергії 0 48


Електростанція розпочне роботу у 63-ій день народження міста

Поруч з містом Вільногірськ у Дніпропетровській області розпочине роботу інноваційна сонячна електростанція, шо буде виробляти на 40% енергії більше, ніж звичайна СЕС.

«Ця сонячна електростанція стане першою у своєму роді в Європі і буде працювати в якості робочої моделі та наочного прикладу для сонячних проектів нового покоління на території всього Євросоюзу.

Європейська компанія Global BOD Group (Литва) вкладає інвестиції у місто Вільногірськ і регіон в цілому з метою якнайшвидшої інтеграції України в європейську сім’ю.
Впродовж п’яти років «Сонячний Вільногірськ» створить 20 високотехнологічних робочих місць, підпише контракти з місцевими охоронними, комунальними, будівельними, логістичними та технологічними компаніями і спеціалістами» — повідомляють на сайті адміністрації міста.

СЕС нового покоління потужністю 2 МВт буде використовувати інноваційну технологію двосторонніх сонячних панелей та систему стеження за сонцем. Нова технологія дозволить виробляти на 40% більше електроенергії у порівнянні з традиційною сонячною електростанцією такого ж масштабу.

Раніше ми писали, що у Німеччині доля поновлюваної енергетики вперше перевищила об’єми вугольної та атомної енергетик разом. 

Читайте також, що Україна ввійшла у ТОП-5 країн за темпами будівництва вітряних елестростанцій.

Previous ArticleNext Article