На дороги у 2021-му передбачено 81,3 млрд грн. Як розподілять кошти 0 34


81,3 млрд грн. на
дороги у 2021-му

У державному бюджеті України на 2021 рік закладено 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури, зазначається в презентації документа, підготовленій Міністерством фінансів та розміщеній на сайті Кабінету Міністрів.

Із зазначених 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури, 66,4 млрд грн будуть профінансовані коштом Дорожнього фонду, зокрема 31 млрд грн на розвиток й утримання автодоріг державного значення; 18,1 млрд грн на будівництво, реконструкцію та утримання автодоріг місцевого значення (субвенція).

Укравтодор переходит к реализации долгосрочных проектов. Что запланировано? (ИНФОГРАФИКА)

Ще 14,8 млрд грн призначено на виконання боргових зобов’язань за запозиченнями під державні гарантії на розвиток мережі автодоріг. Також 2,5 млрд грн у держбюджеті-2021 виділено на гарантування безпеки дорожнього руху.

Розвиток дорожньої мережі також передбачається коштом на реалізацію держінвестпроектів у розмірі 0,25 млрд грн, коштом міжнародних фінансових організацій у розмірі 4,6 млрд грн і коштом запозичень під державні гарантії в розмірі 10 млрд грн.

Чи стануть дороги «Великого будівництва» платними? Пояснення Укравтодору

При цьому ресурс місцевих бюджетів на розвиток комунальних доріг і вулиць ОТГ (коштом акцизу з палива) обчислюється в 8,05 млрд грн.

Нагадаємо, у Держбюджеті на 2020 рік на дороги було виділено рекордні 74,4 млрд грн.

В Украине значительно дорожает газ: на сколько повысили тариф и почему 

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal «Перезагрузка ГАСИ».   
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *