На фасаді 7-поверхової офісної будівлі у Львові встановили 1000 сонячних панелей 0 56


На встановлення сонячних панелей компанія витратила 7,5 млн грн

У Львові на 7-поверховій будівлі центрального офісу компанії ОККО завершили встановлення 1000 сонячних панелей загальною площею 16,2 тис кв м, що вироблятимуть 200 тис. кВт/год на рік.

Це перша будівля у Львові з такою кількістю розміщених сонячних панелей та найбільша у Західній Україні фасадна СЕС.

На встановлення сонячних панелей компанія витратила 7,5 млн грн. Усю отриману електроенергію планують продавати за «зеленим тарифом» на енергоринок України.

«Завершили монтаж найбільшої в Західній Україні фасадної сонячної електростнації на 7-ми поверховій будівлі нашого центрального офісу у Львові., — повідомив на своїй сторінці у Facebook засновник і глава наглядової ради ОККО Віталій Антонов. — До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановлено на даху і фасаді. Загальна площа покриття — 1620 квадратних метрів, потужність станції — до 200 тисяч кВт/годин на рік. Цього достатньо, щоб упровдовж місяця повністю покрити потреби в електроенергії 10 стоквартирних будинків».

Антонов також нагадав, що ОККО першими на ринку на своїх АЗК запропонували клієнтам підзарядки для електрокарів, і повідомив, що протягом наступного року компанія планує завершити встановлення ще 350 електрочарджерів.

Читайте також про те, що у цьому році в Україні інвестовано у «зелену» енергетику більше 2 млрд євро. А такожп ро те, що міністр вважає, що Україна перейде на 100% відновлювану енергетику раніше 2050 року.

Previous ArticleNext Article