На «Печерській» замість оригінальних світильників встановити LED-освітлення (ФОТО) 0 27


LED-освітлення замість
оригінальних світильників

На станції метро «Печерська» з боку колій демонтували оригінальні світильники та встановлюють нове LED-освітлення, повідомили у пресслужбі підземки.

Старі лампи розжарювання та світильники змінюють на нове освітлення в рамках проєкту з енергоефективності.

У метрополітені пояснюють, що нове освітлення станції реалізує дві мети: підвищення рівня освітленості платформи для зручності та безпеки перевезень і економія електроенергії з використанням сучасного освітлення. Роботи планується завершити до кінця січня.

8 дней теряем в пробках: Киев занял 7 место в рейтинге городов с самыми большими пробками мира

Водночас, пасажири метро не задоволені новим освітленням. Кажуть, що воно сліпить та не вписується в архітектуру станції. 

На думку Василя Грубляка, що працює з світловими інсталяціями, оригінальне освітлення необов’язково було демонтувати: старі світильники можна було розібрати, відремонтувати, можливо замінити патрон, помити, а потім вкрутити нові лампи LED.

Станція «Печерська» відкрита 27 грудня 1997 року. Світлова лінія центрального залу виконана із світильників, розміщених у перехрестних площинах, а на підлозі їй відповідає орнамент у вигляді хрестів з червоного та сірого гранітів. Склепіння платформених залів повністю покрито повздовжніми смугами із матового анодованого металу під золото, на яке падає розсіяне світло від світильників під карнизом з боку платформи. Проєкт станції розробляли Валерій Гнєвишев, Миколай Альошкін та Тамара Целіковська.

Транспортна розв’язка із кількома екохмарочосами: в Китаї реалізують амбітний проєкт (ФОТО)

Интересно узнать: ранее мы писали о 5 устройствах, с которыми уборка — в удовольствие  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *