На реконструкцію аеродрому Запоріжжя Уряд планує залучити більше 611 млн грн 0 40

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Уряд планує залучити більше 611 млн грн на реконструкцію аеродрому Запоріжжя до 2023 року. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«На цей аеропорт у нас з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм амбітні плани. Уже в грудні завершується будівництво та починає працювати новий термінал площею більше 12,5 тис кв. метрів. Він зможе обслуговувати близько 400 пасажирів на годину — 250 на міжнародних рейсах та 150 на внутрішніх», — наголосив Гончарук.

Прем’єр також нагадав про відкриття європейськими лоукостерами нових рейсів з України та анонсував плани на реконструкцію аеродрому.

«Минулого тижня один із найбільших світових лоукостерів WizzAir відкрив 6 нових рейсів в Європу. А SkyUp запустив рейс Київ — Запоріжжя 6 днів на тиждень. Плюс рейси в ОАЕ та Ізраїль. Завдяки державній програмі розвитку аеропортів, плануємо залучити більше 611 млн грн на реконструкцію аеродрому «Запоріжжя» до 2023 року», — резюмував очільник уряду.

Нагадаємо, що минулого тижня запорізький аеропорт відновив роботу після капремонту злітно-посадкової смуги. Читайте також про те, що керывництво аеропортів Бориспіль та Львів категорично проти передачі підприємств у концесію.

Previous ArticleNext Article