На Тернопільщині планують створити найбільший на західній Україні індустріальний парк 0 43

Перші гроші вже є

Чортківська міська рада затвердила Концепцію індустріального парку Chortkiv-West. Про це міськрада повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Депутати прийняли рішення підтримати Концепцію, що є першим кроком на шляху до створення індустріального парку у Чорткові», — йдеться у повідомленні. Надалі документи з обґрунтуванням та концептуальним плануванням індустріального парку скерують в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України для включення його в єдиний Реєстр індустріальних парків України.

Згідно з Концепцією, площа індустріального парку в Чорткові сягатиме 90 гектарів.

Очікується, що створення Chortkiv-West дозволить в повному обсязі або частково вирішити наступні цілі до 2026 року:

залучення до $450 млн впродовж 2019-2026 рр.; створення близько 7300 нових робочих місць упродовж 2019-2025 рр.; досягнення позитивного сальдо створення/ліквідації нових компаній; зростання місцевих зборів та податків від бізнесу до 2025 р.; збільшення частки власних надходжень у міському бюджеті у 2020 р. не нижче за 70%; зменшення вдвічі до 2025 року кількості сезонних та постійних трудових мігрантів (зокрема молоді).

Частину коштів для старту будівництва даного об’єкту вже вдалося залучили. Так, у липні цього року міський голова Володимир Шматько взяв участь у національному телепроєкті «Нові лідери – 2», де презентував ідею створення Chortkiv-West. У результаті очільник міста отримав перемогу та виграв 1 млн грн на реалізацію вказаного проекту.

За словами Шматька, кошти витратять на розробку проєктно-кошторисної документації та проведення всіх комунікацій до майбутнього індустріального парку (електро- та газопостачання, водопостачання та водовідведення, інтернет).

Індустріальний парк має стати найільшим на західній Україні.


Читайте также:

В Волынской области построят транспортно-логистический парк Новый технопарк в Мариуполе будет расчитан на 14 предприятий
Источник: business

Previous ArticleNext Article