На «Велику реставрацію» цього року закладено 2 мільярди — Ткаченко 0 27


2 мільярди на 
«Велику реставрацію»

Цього року на програму «Велика реставрація» закладено 2 млрд гривень.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«На велику реставрацію цього року закладено 2 мільярди, які поділяються на 1,7 мільярда (закладені в спецфонд від гральної сфери) і 300 мільйонів загального фонду, які ми почнемо використовувати вже найближчим часом», — сказав Ткаченко.

Контролювати ціни на ремонт доріг буде Мінінфраструктури. Рада ухвалила законопроект №2234

За його словами, вже складено разом з обласними адміністраціями попередній список об’єктів, він має пройти експертну раду.

«У ряду цих проєктів вже є необхідна проєктна документація, яка дозволить почати роботи негайно. За баченням Президента і міністерства, програма повинна охопити всі регіони країни, не тільки Київ та Львів», — зазначив міністр.

Він додав, що зараз обговорюється питання, яким чином забезпечити гарантію наявності коштів, а поки що готується проєктно-кошторисна документація на ту суму, яка є, — 300 млн гривень.

«Зараз обласні адміністрації, тому що до переліку входять, зокрема, об’єкти обласного підпорядкування, замовляють за власний рахунок проєктно-кошторисну документацію. До того моменту, коли вона буде готова, а це, як правило, пара-трійка місяців, питання наявності фізичної можливості використання коштів зі спецфонду (від гральної сфери — ред.) буде вирішене. Сама програма «Великої реставрації» розрахована мінімум на три-чотири роки», — сказав Ткаченко.

Законопроект “Про оптимізацію дорожнього будівництва”: внесені правки створюють корупційні ризики

Нагадаємо, на підсумковій конференції за результатами роботи МКІП у 2020 році і планами на наступний рік Ткаченко розповів, що в планах міністерства «розпочати велику реставрацію культурної спадщини, понад 150 об’єктів: музеїв, театрів, замків».

Приоритетность ремонта и строительства дорог будет определятся автоматически новой системой — Укравтодор 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *