Національна економічна стратегія до 2030 року затверджена Кабміном 0 33

Уряд затвердив Національну
економічну стратегію до 2030 року

Кабінет міністрів під час засідання 3 березня затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року з доопрацюванням. Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами прем’єра Дениса Шмигаля, це перший такий фундаментальний документ за всю історію України.

«Національна економічна стратегія-2030 – це комплексний документ, який має привести Україну до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України», – сказав Шмигаль.

Для крупных инвесторов введены налоговые льготы. Что известно о законопроектах №3761 и №3762

В уряді додали, що до створення НЕС-2030 долучилися понад 500 учасників: представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

«Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки – діджиталізацію, «зелений» курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток», – йдеться у повідомленні.

Законопроєкт про агломерації на стадії розробки: що пропонують депутати?

Зазначається, що серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія – європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Фонд госимущества запустил в работу новый сайт, посвященный аренде недвижимости 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *