Найбільшу у світі систему акумуляторів збудують в Австралії, її потужність складе 1200 МВт 0 39

Найбільша в світі система
зберігання енергії

Компанія CEP Energy оголосила про плани будівництва в штаті Новий Південний Уельс в Австралії найбільшої в світі системи зберігання енергії з використанням акумуляторних батарей.

Маючи потужність 1200 МВт, нове сховище буде в чотири рази більшим, ніж аналогічне сховище, недавно введене в дію в Каліфорнії, яке поки що вважається найбільшим у світі.

Будівництво нового сховища почнеться в перші місяці 2022 року в містечку Куррі-Куррі в долині Хантера і обійдеться, за оцінками компанії, в $2,4 млрд.

Штучний енергоострів будують в Північному морі поблизу Данії. Потужність революційного острова перевищуватиме потреби країни

Планується, що завершено будівництво буде в 2023 році. Згідно з планами CEP Energy, нове сховище стане частиною запланованої до будівництва мережі з чотирьох таких споруд, дві з яких будуть побудовані в штаті Вікторія.

Загальна потужність цієї мережі складе 2000 МВт.

Як відзначають у компанії, подібні сховища не тільки зручні для збору і роздачі енергії, виробленої мережею сонячних панелей, встановлених на дахах заводів і складів по всій Австралії. Вони також дозволяють компенсувати різкі скачки попиту на електроенергію.

Мегастройки: в Китае двухсотметровый мост весом 5,1 тыс. тонн переместили на 3,5 км (ВИДЕО) 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *