Найекологічніший стадіон у світі побудують у Британії. Він буде збудований з деревини і працюватиме на «зеленій енергії» 0 25

Найекологічніший стадіон у світі

Архітектурне бюро Zaha Hadid Architects побудує новий стадіон для футбольного клубу Forest Green Rovers у Глостерширі. Він стане найекологічнішим стадіоном у світі, адже буде збудований лише із деревини та працюватиме на відновлювальних джерелах енергії. Англійська футбольна ліга вже схвалила плани з реалізації проєкту.

Перший етап будівництва стадіону розрахований на п’ять тисяч місць, але, як повідомляється, схема ZHA дозволить розширити структуру до десяти тисяч місць на другому етапі з мінімальними витратами на будівництво.

Реконструкція і нове житло: як виглядатиме дивовижна башта-ліс у Мілані (ФОТО)

Конструкція стадіону повністю буде побудована з деревини, включаючи облицювання з жалюзі та консольний дах. Єдиний виняток – напівпрозорий навіс, натягнутий над сидіннями для глядачів, який дозволить траві на полі рости природним чином.

Еко-парк буде розділений на дві секції: спортивну секцію, на якій розміщуватиметься стадіон, футбольні поля, спортивний науковий центр та «мультидисциплінарні споруди», які об’єднаються в бізнес-парк із зеленими технологіями.

Небоскреб-ракушка, поросшая лесом: Amazon представил амбициозный проект в Вирджинии (ФОТО)

 

Forest Green Rovers дбає про навколишнє середовище. Зокрема, нинішній стадіон команди поливають рециркульованою дощовою водою, для живлення прожекторів використовують сонячні батареї, а скошену траву віддають місцевим фермерам для компостування. Крім того, гравці навіть перейшли на вегетаріанську дієту, щоб зменшити негативний вплив на природу.

Мегастройки: как строится самый высокий в мире железнодорожный мост (ФОТО)

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля

Фото: Zaha Hadid Architects  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *