Нарешті визначені проблемні об'экти «Укрбуду». Що далі? 0 19


Визначено 15 проблемних об’єктів «Укрбуду»;

Близько 15 житлових комплексів, які зводилися за кошти інвесторів компаніями «Укрбуду», неможливо добудувати і здати в експлуатацію без вирішення низки юридичних питань. Зокрема, цільове призначення під деякими ЖК не відповідає планам забудовника, відсутні дозволи на будівництво і навіть Містобудівні умови і обмеження (ДУО). Про це стало відомо з листа «Київміськбуду» до органів влади.

У листі наголошується, що на сьогодні визначені першочергові заходи щодо виконання зобов’язань перед інвесторами, але добудова неможлива без вирішення низки існуючих у них питань.

Проблемні об’єкти «Укрбуду»:

закінчення терміну оренди на земельні ділянки (ЖК «Поділ Град», Crystal House, «Злагода», «Новомостицький»); невідповідність цільового призначення земельної ділянки містобудівній ініціативі (ЖК «Паркова долина», «Злагода», «Гвардійський», Twins House); відсутність містобудівних умов і обмежень (ЖК Аrt House); наявність дозволів не на всі черги будівництва (ЖК «Чарівне місто», Urban park) або не на всі ділянки (ЖК Crystal House, «Злагода»); відсутність дозвіл на будівництво (ЖК Аrt House); відсутність сертифіката про закінчення будівництва (ЖК «Сонячна рів’єра», «Пектораль», «Гармонія», «Харківський»); анулювання дозволу на будівництво (ЖК «Покрова»); заборгованість за договором пайової участі (ЖК «Сонячна рів’єра»).

Крім цього, по всіх об’єктах необхідно рішення про звільнення забудовника (інвестора) від сплати пайової участі.

«З метою запобігання можливій ​​соціальній напрузі серед інвесторів просимо вашого сприяння у вирішенні нагальних завдань і призначити час розгляду питань, викладених в цьому листі», — закликали в «Київміськбуді» керівників РНБО, СБУ та МВС.

Нагадаємо: днями «Київміськбуд» розпочав реалізацію нерухомості в двох ЖК «Укрбуду» /p>

Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами «Укрбуду» в ;спецтемі Build Portal

 
Джерело: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *