Недобуди "Укрбуду" звільнено від сплати пайової участі 0 12

Звільнення від сплати
пайової участі

23 липня Київрада ухвалила рішення про звільнення від пайової участі об’єктів «Укрбуду». Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що це дозволить «Київміськбуду» взятися за добудову ще шести об’єктів, у яких своє житло отримають тисячі людей, передає Build Portal із посиланням на КМДА.

«Я розумію, що таке рішення щодо «Укрбуду» – не оптимальне. Але ми повинні його ухвалити. Бо потрібно допомогти ошуканим людям. Тим паче, що пайова участь за кілька місяців буде скасована для всіх забудовників по всій Україні», – наголосив Віталій Кличко.

Недострои Аркады: застройщику разрешили достроить 2 дома

За словами Голови правління — президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, відповідне рішення істотно знизить фінансове навантаження на Холдингової компанії в питаннях добудови об’єктів «Укрбуду».

«Звільнення від сплати пайових внесків — одне з ключових в процесі передачі об’єктів« Укрбуду ». З огляду на і так мінусовий фінансовий баланс цих ЖК, а на їх добудову бракує 2,1 млрд грн, такий крок дозволить утриматися від жорсткого «мінуса». На сьогоднішній день Холдингова компанія «Київміськбуд» робить все можливе і шукає різні законні механізми зниження фінансового навантаження по добудові комплексів «Укрбуду». І сьогоднішнє рішення — велика допомога не тільки Холдингової компанії, але і 13 тис. сімей інвесторів », — зазначив Кушнір.

Ціни на житло зростають і в новобудовах, і на вторинному ринку — офіційна статистика за II квартал 2020

Віталій Кличко також зазначив, що парламент має терміново розглянути низку законопроектів, які б унеможливили подібні ситуації із недобросовісними забудовниками.

«Ми вже втомилися від того, що постійно чуємо різні прізвища – Войцеховський, Паливода, Микитась. Назви таких компаній, як «Укрбуд», «Аркада». Ми постійно вирішуємо проблеми, що виникають через недобросовісних забудовників. Бо ошукані люди приходять до нас. Вони кажуть, що вклали кошти, а їх ошукали. А це відбувається знаєте чому? Бо в нас забудовники можуть без гарантій банку продавати квадратні метри, що існують часто тільки на папері», – підкреслив Віталій Кличко.

Субсидия урежет соцпомощь. Утверждены новые правила получения выплат от государства 

Читайте також: раніше ми писали про інноваційність рішень у водостічних системах з прямокутного профілю  
Источник: kyivcity

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *