Незаконний видобуток природніх ресурсів й забудову узбережжя відстежуватимуть за допомогою супутникових знімків – Держкосмос 0 26

Екологічні злочини відстежуватимуть
за допомогою супутникових знімків

Незаконні вирубки лісу, видобуток корисних копалин, стихійні сміттєзвалища, а також забудови узбережжя водойм будуть відслідковуватися за допомогою супутникової космічної зйомки. Про це повідомляється на сторінці Державного космічного агентства (ДКА) у фейсбуці.

«Співпраця ДКА з Міндовкілля розширила спектр використання супутникових знімків в Україні. Це хороша перспектива розвинути ті сервіси, які вже давно працюють у передових країнах світу та приносять значний результат у вигляді мільярдів доларів, збережених шляхом протидії та попередженню злочинів в екологічній сфері. Відтепер і в екологічній сфері рівень реагування на загрози відповідатиме світовим стандартам залученню супутникового ресурсу», – заявив в.о. голови агентства Михайло Лев.

Благодаря «Большому строительству», объемы инфраструктурного строительства выросли на 14,8% (ИНФОГРАФИКА)

Повідомляється, що Національний центр управління та випробувань космічних засобів працює над методиками використання знімків у діяльності інспекторів Міндовкілля, щоб забезпечити правомочність наданих супутникових даних у судах.

«Це буде наступним кроком імплементації інформації з космічного спостереження Землі для інтересів національної безпеки та економіки», – додали в Держкосмосі.

Приоритетность ремонта и строительства дорог будет определятся автоматически новой системой — Укравтодор 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *