Нью-Йорк витратить рекордну суму у 50 млрд доларів на розвиток міського та приміського транспорту 0 45


На розвиток метрополітену планується виділити 37,3 млрд доларів США

Транспортна адміністрація Нью-Йорку (MTA) планує інвестувати у розвиток міського метрополітену, автобусного зв’язку та приміських залізничних ліній мегаполісу більше 50 млрд дол. США. Інвестиційна програма на 2020 — 2024 роки стане найбільшою в історії MTA. Вона узгоджена з планом дій Subway Action Plan, прийнятим влітку 2017 року і спрямованим на підвищення надійності та пропускної здатності метрополітену.

На розвиток метрополітену планується виділити 37,3 млрд доларів США. У тому числі 7,1 млрд дол. — на оновлення систем сигналізації шести ліній, 6,1 млрд — на придбання 1900 нових вагонів, 5,2 млрд — на реконструкцію 70 станцій з метою забезпечення безперешкодного доступу до послуг метрополітену осіб з обмеженими фізичними можливостями. Ще 4,1 млрд доларів витратять на ремонт об’єктів на 175 станціях, у тому числі на заміну 78 ліфтів і 65 ескалаторів.

Інвестиції у ремонт колій складуть 2,6 млрд доларів На будівництво другої черги лінії 2-а авеню (SAS) планується виділити 4,55 млрд дол.

На розвиток двох приміських залізниць Нью-Йорка — Long Island Rail Road (LIRR) і Metro-North Railroad виділять 10,4 млрд доларів, у тому числі близько 1 млрд — на оновлення парку рухомого складу.

Раніше ми писали про те, що у США інвестують в інфраструктуру рекордну суму — 287 млрд доларів за 5 років. Читайте також про те, що обсяги інфраструктурного будівництва у світі стрімко зростають, і попереду — Азія.

Previous ArticleNext Article